Balíková služba GLS (zákaznicka linka 567 771 111)

Balík Do ruky

Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

 Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Zásilková služba GLS  Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách GLS nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému  www.gls-czech.com   infolinka 567 771 111

V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší depo GLS.

Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo můžete požádat o opakované doručení zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den.

Pokud si zásilku nevyzvednete do 5 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.

Mohu zboží vrátit bez udání důvodu?

Ano, zboží lze vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od zakoupení. Zboží musí být v originálním obalu a nepoškozené.

•         Jak mám zboží vrátit?

 •         Poštou na adresu: Noople LTD, HUB GLS,  Průmyslová 5619/1, 586 01 Jihlava

Ke zboží prosím přiložte průvodní list, ve kterém uveďte Vaše jméno, číslo objednavky, důvod výmeny. Na naši emailovou adresu   číslo Vašeho bankovního účtu pro vrácení penez a jméno.

  Kdy dostanu zpět své peníze?

Platby se snažíme vrátit v co nejkratším termínu, nejpozději do 14 dnů od vrácení zboží a odstoupení od smlouvy.

Mám zboží vrátit i s původním obalem?

•         Zboží vracejte nejlépe ve stavu, v jakém jste jej přebírali - úplné, nepoškozené, čisté a v originálním obalu.

•         Pokud není vrácene zboží v původním stavu, nemusí být zákazníkovi vrácena kompletní částka, kterou za něj zaplatil.

  je ve vztahu k zákazníkovi zodpovědný za nesoulad zboží se smlouvou. Vadné zboží spolu s reklamací je třeba zaslat na adresu Noople., HUB GLS, Průmyslová 5619/1, 586 01 Jihlava a připojit popis vady a údaje umožňující identifikaci zákazníka.

V případě uznání nároků zákazníka jako opodstatněné vrátí Noople zákazníkovi také náklady na dodání obyčejným balíkem.

 •         Všichni naši zákazníci mají podle zákona právo na reklamaci zboží ve lhůtě 24 měsíců od obdržení zboží. czechmoda.com  se zavazuje vyřídit reklamaci nejpozději do 30-ti dnů od jejího uplatnění.

Do garance nejsou započítávány náklady spojené s dopravou a expediční poplatky. Peníze se vrací bankovním převodem na účet. Garance se nevztahuje na zboží poškozené, nefunkční a použité.

•         Jestliže se na výrobku objeví vada v záruční době, je nutné přestat jej používat a co nejdříve nám ho zaslat zpět společně s dokladem o koupi (postačí kopie). Přiložte také dopis se stručným popisem vad. Do dopisu napište číslo faktury nebo objednávky, svoji adresu, telefon, případně e-mail, abychom Vás mohli o průběhu reklamace informovat.

•         Uplatnit reklamaci nelze na vady způsobené běžným užíváním, mechanickým poškozením či přírodními živly. Závady, které jsou odstranitelné, budou výrobcem opraveny.

Způsob Uhrazení Objednávky

- dobírka - hotově při převzetí od dopravce GLS. Je možné též hradit platební kartou

- platba bankovním převodem

Pokud se rozhodnete platit převodem, po uskutečnění Vaší objednávky Vám odešleme email s potřebnými údaji k platbě.

REFUNDACE

V případě, že objednané zboží nemůžeme zajistit je zaplacená částka vrácena zpět na účet objednatele

Pokud dojde ke zrušení celé objednávky, je vrácená částka rovná zaplacené ceně zboží včetně zaplaceného poštovného.

Pokud je zrušena jen některá položka z vícepoložkové objednávky a ostatní položky jsou dodány, je vrácená částka rovna ceně zaplaceného a nedodaného zboží.

Refundace je provedena od 3 do 5 pracovních dnů po uzavření celé objednávky.

Rychlost přípisu na konto objednatele je závislá na rychlosti mezibankovních převodů, Česká spořitelna udává 3-5 pracovních dnů.

Dodávka Zboží

Dodávka zboží následuje v termínu 5 – 8 pracovních dnů od momentu obdržení objednávky, pokud při podání objednávky nebyl uveden jiný termín plnění.

Dodávka zboží je realizována v pořadí podle přicházejících objednávek, do vyčerpání zásob. Při velkém množství přicházejících objednávek mohou být některé výrobky dodány další zásilkou v pozdějším termínu do 3 – 4 týdnů ode dne obdržení objednávky. Dodávka zboží je omezena pro území České Republiky.

Cena poštovného se započítává pouze při dodání hlavní zásilky, a to i v případě, že objednávka bude realizována formou dílčích dodávek. Termín realizace objednávky se může prodloužit z příčin nezávislých na firmě.

Vyhrazujeme si právo na průběžné provádění změn, a to jak cen zboží z naší nabídky, tak ceny poštovného, při čemž se tyto změny nedotýkají práv osob, které podaly objednávku již před uskutečněním těchto změn.